Parafia Rzymskokatolicka św. Marcina Bpa w Swarzędzu

Archidiecezja Poznańska

 

Poniedziałek 13.01.2020 r.

I Ksiądz - godz. 16:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 20 od 1 do 25

II Ksiądz - godz. 16:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 20 od 50 do 26

III Ksiądz - godz. 16:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 18 od 1 do 40

 

Wtorek 14.01.2020 r.

I Ksiądz - godz. 16:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 15 od 1 do 30

II Ksiądz - godz. 16:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 16 od 1 do 20

III Ksiądz - godz. 16:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 17 od 1 do 20

 

Środa 15.01.2020 r.

I Ksiądz - godz. 16:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 13 od 20- 11 i blok nr 14 od 1-20

II Ksiądz - godz. 16:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 13 od 1 -10 i blok nr 12 od 1-20

III Ksiądz - godz. 16:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 11 od 1-20 i blok nr 10 od 1-20.

 

Czwartek 16.01.2020 r.

I Ksiądz - godz. 16:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 7 od 1 - 44

II Ksiądz - godz. 16:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 6 od 1 - 44

III Ksiądz - godz. 16:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 9 od 1 -30

 

Piątek 17.01.2020 r.

I Ksiądz - godz. 16:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 5 od 1 - 44

II Ksiądz - godz. 16:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 4 od 31 - 60

III Ksiądz - godz. 16:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 4 od 1 – 30

 

Sobota 18.01.2020 r.

I Ksiądz - godz. 14:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 3 od 60 -31

II Ksiądz - godz. 14:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 3 od 1 -30

III Ksiądz - godz. 14:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 2 od 31 – 60

 

 

 

Poniedziałek 20.01.2020 r.

I Ksiądz - godz. 16:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 8

II Ksiądz - godz. 16:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 2 od 1 - 30

III Ksiądz - godz. 16:00 Os. Dąbrowszczaków blok nr 1 od 2 – 30

 

Wtorek 21.01.2020 r.

I Ksiądz - godz. 16:00 ul. Grudzińskiego bl. Nr 7 klatka B

II Ksiądz - godz. 16:00 ul. Grudzińskiego bl. Nr 7 klatka A

III Ksiądz - godz. 16:00 ul. Grudzińskiego bl. Nr 7 klatka C i D

 

Środa 22.01.2020 r.

I Ksiądz - godz. 16:00 Os. Zygmunta III Wazy bl. Nr. 3 od 1-50

II Ksiądz - godz. 16:00 Os. Zygmunta III Wazy bl. Nr. 2 od 1-30

III Ksiądz - godz. 16:00 Os. Zygmunta III Wazy bl. Nr. 2 od 50 -31

 

Czwartek 23.01.2020 r.

I Ksiądz - godz. 16:00 Os. Zygmunta III Wazy bl. Nr. 1 od 1 - 30

II Ksiądz - godz. 16:00 Os. Zygmunta III Wazy bl. Nr. 1 od 60 - 31

III Ksiądz - godz. 16:00 Os. Zygmunta III Wazy bl. Nr. 7 od 1 – 30

 

Piątek 24.01.2020 r.

I Ksiądz - godz. 16:00 Os. Zygmunta III Wazy bl. Nr. 8 od 1 - 30

II Ksiądz - godz. 16:00 Os. Zygmunta III Wazy bl. Nr. 6 od 1 - 30

III Ksiądz - godz. 16:00 Os. Zygmunta III Wazy bl. Nr 5 od 1 – 30

 

Sobota 25.01.2020 r.

I Ksiądz - godz. 14:00 Os. Zygmunta III Wazy bl. Nr. 8 od 31 - 60

II Ksiądz - godz. 14:00 Os. Zygmunta III Wazy bl. Nr. 9 od 1 – 30

 

 

Poniedziałek 27.01.2020 r.

I Ksiądz - godz. 16:00 Os. Zygmunta III Wazy bl. Nr. 9 od 31 - 60

 

 

Zakończenie Kolędy w 2019 / 2020 r.

Plan kolędy 2019/2020

Msze Św.

Niedziela:
700, 830,1000,1115,1300,1800

w dni powszednie:
700, 1800


Biuro parafialne

poniedziałek 9.00 - 11.00;

środa 9.00 - 11.00,

16.00 - 18.00

piątek 9.00 - 11.00,

16.00 - 18.00

 

Pary narzeczonych:

środa 16.00 - 18.00

piątek 16.00 - 18.00

Nabożeństwa

Roraty:
godz. 18.00 

 

Gorzkie żale:
godz. 17.00

 

Droga Krzyżowa:
Dzieci - 16:30
Dorośli i Młodzież - 17:30

 

Nabożeństwa Majowe:
godz.17:30

 

Nabożeństwa czerwcowe:
Po Mszy wieczornej

 

Nabożeństwa Różańcowe:
godz.17:30 (dzieci poniedziałki, środy i piątki)