Parafia Rzymskokatolicka św. Marcina Bpa w Swarzędzu

Archidiecezja Poznańska

INTENCJE MSZALNE 4. 03. – 10. 03. 2019r.

 

Poniedziałek 4. 03. 2019r.

7.00 1/ + Tadeusza Jabłońskiego

2/ Za Parafian

18.00 1/ + Kazimierza Pawlaka

2/ + Ryszarda / 3r.śm./, Czesława, Kazimierę Matuszaków, Franciszka, Jadwigę Bielawiaków

 

Wtorek 5. 03. 2019r

7.00 1/ + Irenę Kmieciak

2/ + Czesława Szydłowskiego

18.00 1/ + Przemysława Pelczyka

2/ + Adama, Zofię Czesława Kurak, Witolda Szyntera

 

Środa 6. 03. 2019r. – Środa Popielcowa

7.00 + Tadeusza Jabłońskiego

8.30 + Kazimierza Antysiaka

10.00 + Andrzeja Derdę

16.30 + Bronisława Markiewicza i zm. z rodziny

18.00 + Marię i syna Pawła Marciniaków

 

Czwartek 7. 03. 2019r.

7.00 1/ + Czesława Szydłowskiego

2/ O pociechę dla Rodziców po stracie dziecka

18.00 1/ + Anielę, Stanisława Nowaczyków, Janinę, Ryszarda, Jarosława Szymańskich

2/ + Dariusza Włodarczyka

 

Piątek 8. 03. 2019r.

7.00 1/ + Andrzeja Wabińskiego

2/ + Janusza Kaczmarka

18.00 1/ + Mariana Pietrzaka w 8r.śm.

2/ + Władysławę Rządkowską

 

Sobota 9. 03. 2019r.

7.00 1/ + Józefa Przepiórę

2/ O pociechę dla Rodziców po stracie dziecka

18.00 1/ + Stanisławę, Jana, Jadwigę, Czesławę, Gertrudę Szymkowiaków, zm. z rodz. Komosińskich i Adryanów

2/ + W 30r.śm. Wacława i Lidię Skrzyckich i zm. z rodzin

 

Niedziela 10. 03. 2019r.

7.00 + Leona, Annę, Helenę, Antoniego Przybylskich, Agnieszkę, Władysława, Bernarda, Władysława Kaczmarków

8.30 + Czesława i Mieczysławę Ryń

10.00 + Za zm. z rodzin : Gosk, Przepióra, Kopeć i Zakrzewskich

11.15 + Janusza Begiera

13.00 + Mariannę, Tadeusza w 23r.śm. Soberskich i zm. z rodz. Wencków

18.00 + Teresę, Henryka, Janusza, Czesława Jagielskich

 

Msze Św.

Niedziela:
700, 830,1000,1115,1300,1800

w dni powszednie:
700, 1800


Biuro parafialne

poniedziałek 9.00 - 11.00;

środa 9.00 - 11.00,

16.00 - 18.00

piątek 9.00 - 11.00,

16.00 - 18.00

 

Pary narzeczonych:

środa 16.00 - 18.00

piątek 16.00 - 18.00

Nabożeństwa

Roraty:
godz. 18.00 

 

Gorzkie żale:
godz. 17.00

 

Droga Krzyżowa:
Dzieci - 16:30
Dorośli i Młodzież - 17:30

 

Nabożeństwa Majowe:
godz.17:30

 

Nabożeństwa czerwcowe:
Po Mszy wieczornej

 

Nabożeństwa Różańcowe:
godz.17:30 (dzieci poniedziałki, środy i piątki)

Statystyki

Odsłon : 266661